Пријем родитеља 2022/2023. г.

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИК ДАН ПРИЈЕМА ЧАС ВРЕМЕ

Марина Станковић,

српски језик и књижевност/ грађанско васпитање

СРЕДА 5. 11.10

Горанка Пекић,

српски језик и књижевност

СРЕДА 3. 10.00–10.45

Нада Арсенијевић,

српски језик и књижевност

ПЕТАК 2. 8.50–9.35
Јелица Ристивојевић, енглески језик ПЕТАК 2. 08.50–09.35

Ана Видановић,

енглески језик

ПОНЕДЕЉАК 5. 11.40–12.25

Ана Кубуровић,

енглески језик

Александра Марковић, руски језик УТОРАК 3. 10.00–10.45
Зоран Пераловић, математика ЧЕТВРТАК 5. 11.40–12.25
Марија Стојиловић, математика
Сергије Чакић, информатика
Светлана Елезовић Петровић, математика УТОРАК 4. 10.50–11.35
Милијана Петрићевић, физика ЧЕТВРТАК 7. 13.30–14.15

Борка Панајотовић,

хемија

Мирјана Травица,

биологија

УТОРАК 2. 08.50–09.35

Марија Пантић,

биологија

ЧЕТВРТАК 4. 10.50–11.35

Милица Потић,

географија

УТОРАК 2. 08.50–09.35

Драгољуб Илин,

историја

ПЕТАК 3. 10.00–10.45

Милош Ђурић,

техника и технологија

УТОРАК 6. 12.30–13.15

Мирјана Брановић Кесић,

техника и технологија

УТОРАК 6. 12.30–13.15
Тамара Милисављевић, музичка култура ПЕТАК 4. 10.50–11.35

Наташа Луковић,

ликовна култура

СРЕДА 2. 08.50–09.35
Ивана Аџић, физичко и здравствено васпитање ПОНЕДЕЉАК 3. 10.00–10.45
Никола Медић, физичко и здравствено васпитање

Ђурђа Стокић,

верска настава

 

РАЗРЕДНА НАСТАВА

ОДЕЉЕЊЕ НАСТАВНИК ДАН ЗА ПРИЈЕМ СМЕНА ВРЕМЕ
1/1 Сања Остојић СРЕДА пре подне 10.00–10.45
ЧЕТВРТАК после подне 17.10–17.55
1/2 Јадранка Брењо ПЕТАК пре подне 11.30–12.25
после подне 17.10–17.55
1/3 Верица Сувајац СРЕДА пре подне 10.50–11.35
после подне 17.10–17.55
2/1 Љиља Јовановић

 ПОНЕДЕЉАК   УТОРАК

пре подне  4. час 
после подне  17.10-17.55 
2/2 Весна Корица ПОНЕДЕЉАК пре подне 10.00–10.45
УТОРАК после подне 17.10–17.55
2/3 Љубица Панић СРЕДА пре подне 3. час
УТОРАК после подне 5. час
3/1 Ивана Урошевић ЧЕТВРТАК пре подне 10.50–11.35
СРЕДА после подне 17.05 – 18.00
3/2 Летица Шуша ЧЕТВРТАК пре подне 10.00–10.45
после подне 17.05–17.50
3/3 Снежана Ђукић УТОРАК пре подне 10.00–10.45
СРЕДА после подне 17.00–18.00
4/1 Наташа Кабаница ЧЕТВРТАК пре подне 8.50–9.30
после подне 18.00– 18.50
4/2 Звездана Димитријевић УТОРАК пре подне 4. час
после подне 4. час
4/3 Драгана Матовић УТОРАК пре подне 8.50–9.35
после подне 17.15– 17.55