Пријем родитеља 2021/2022. г.

РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА, ШКОЛСКА 2021/2022. ГОДИНА

РАЗРЕДНА НАСТАВА

ОДЕЉЕЊЕ

НАСТАВНИК

ДАН ЗА ПРИЈЕМ

ВРЕМЕ

1/1 Љиља Јовановић петак

08:50 – 09:35

14:20 – 15:05

1/2 Весна Корица среда 11:40 – 12:25
петак 13:30 – 14:15
1/3 Љубица Панић петак

10:00 – 10:45

15:30 – 16:15

2/1 Ивана Урошевић 1. смена, 3. час, понедељак

10:00 – 10:45

2. смена, 2. час, понедељак 14:20 – 15:00
2/2 Летица Шуша 1. смена, 4. час, понедељак

10:50 – 11:30

2. смена, 1. час, среда 13:30 – 14:15
2/3 Снежана Ђукић 1. смена, 4. час, среда 10:50 – 11:30
2. смена, 3. час, среда 15:30 – 16:15
3/1 Наташа Кабаница четвртак, 5. час

11.40 – 12.25;

17.10 – 17.55

3/2 Звездана Димитријевић уторак 2. смена, 18 часова
3/3 Драгана Матовић среда 17:10
4/1 Сања Остојић уторак 14:20 / 10:00
4/2 Јадранка Брењо петак – поподневна смена

6. час,

18:00 – 18:45

петак – преподневна смена

5. час,

11:40 – 12:25

4/3 Верица Сувајац четвртак 17:10 – 17:55
уторак 11:40 – 12:25

 

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА, ШКОЛСКА 2021/2022. ГОДИНА

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

НАСТАВНИК; ПРЕДМЕТ ДАН ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА ЧАС ВРЕМЕ

Марина Станковић

Српски језик

уторак 6. 12:30 – 13:15

Горанка Пекић

Српски језик

петак 3. 10:00 – 10:45

Неда Лојовић

Српски језик

четвртак 4. 10:50 – 11:35

Јелица Ристивојевић

Енглески језик

четвртак 3. 10:00 – 10:45

Милена Јевтић

Енглески језик

петак 4. 10:50 – 11:35

Милена Чампар

Енглески језик

уторак 6. 12:30 – 13:15

Александра Марковић

Руски језик

уторак 2. 08:50 – 09:35

Мира Ђого

Математика

уторак 5. 11:40 – 12:25

Марија Стојиловић

Математика

петак 3. 10:00 – 10:45

Зоран Пераловић

Математика

петак 2. 08:50 – 09:35

Сергије Чакић

Информатика и рачунарство

уторак 8. 14:00 – 14:45
Физика  уторак  4.  10.50 - 11.35 

Борка Панајотовић

Хемија

понедељак 2. 08:50 – 09:35

Мирјана Травица

Биологија

среда 6. 12:30 – 13:15

Николина Перић

Биологија

понедељак 4. 10:50 – 11:35

Милица Потић

Географија

уторак 5. 11:40 – 12:25

Драгољуб Илин

Историја

петак 4. 10:50 – 11:35

Милош Ђурић

Техника и технологија

уторак 3. 10:00 – 10:45

Мирјана Брановић Кесић

Техника и технологија

уторак 6. 12:30 – 13:15

Тамара Маројевић Милисављевић

Музичка култура

четвртак 2. 08:50 – 09:35

Луковић Наташа

Ликовна култура

четвртак 4. 10:50 – 11:35

Ивана Аџић

Физичко и здравствено васпитање

уторак 7. 13:15 – 13:40

Никола Медић

Физичко и здравствено васпитање

четвртак 5. 11:40 – 12:25

Марија Миловановић

Верска настава

уторак 4. 10:50 – 11:35

Марина Станковић

Грађанско васпитање

уторак 6. 12:30 – 13:15