Пријем родитеља 2022/2023. г.

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИК ДАН ПРИЈЕМА ЧАС ВРЕМЕ

Марина Станковић,

српски језик и књижевност/ грађанско васпитање

ЧЕТВРТАК 4. 10.50–11.35

Горанка Пекић,

српски језик и књижевност

СРЕДА 4. 10.50–11.35

Нада Арсенијевић,

српски језик и књижевност

ПОНЕДЕЉАК 2. 8.50–9.20
Јелица Ристивојевић, енглески језик УТОРАК 5. 11.40–12.25

Милена Јевтић,

енглески језик

СРЕДА 5. 11.40–12.25

Ана Видановић,

енглески језик

ПОНЕДЕЉАК 6. 12.30–13.15
Александра Марковић, руски језик УТОРАК 3. 10.00–10.45
Зоран Пераловић, математика УТОРАК 4. 10.50–11.35
Марија Стојиловић, математика ПЕТАК 3. 10.00–10.45
Сергије Чакић, информатика СРЕДА 4. 10.50–11.35
Светлана Елезовић Петровић, математика ПОНЕДЕЉАК 4. 10.50–11.35
Милијана Петрићевић, физика УТОРАК 5. 11.40–12.25

Борка Панајотовић,

хемија

СРЕДА 4. 10.50–11.35

Мирјана Травица,

биологија

СРЕДА 5. 11.40–12.25

Марија Пантић,

биологија

УТОРАК 3. 10.00–10.45

Милица Потић,

географија

ПОНЕДЕЉАК 3. 10.00–10.45

Драгољуб Илин,

историја

УТОРАК 3. 10.00–10.45

Милош Ђурић,

техника и технологија

УТОРАК 5. 11.40–12.25

Мирјана Брановић Кесић,

техника и технологија

СРЕДА 7. 13.20–14.05
Тамара Милисављевић, музичка култура СРЕДА 3. 10.00–10.45

Наташа Луковић,

ликовна култура

УТОРАК 6. 12.30–13.15
Ивана Аџић, физичко и здравствено васпитање ПОНЕДЕЉАК 2. 8.50–9.20
Никола Медић, физичко и здравствено васпитање СРЕДА 6. 12.30–13.15

Ђурђа Стокић,

верска настава

УТОРАК 4. 10.50–11.35

 

РАЗРЕДНА НАСТАВА

ОДЕЉЕЊЕ НАСТАВНИК ДАН ЗА ПРИЈЕМ СМЕНА ВРЕМЕ
1/1 Сања Остојић СРЕДА пре подне 10.00–10.45
ЧЕТВРТАК после подне 17.10–17.55
1/2 Јадранка Брењо ПЕТАК пре подне 11.30–12.25
после подне 17.10–17.55
1/3 Верица Сувајац СРЕДА пре подне 10.50–11.35
после подне 17.10–17.55
2/1 Љиља Јовановић

 ПОНЕДЕЉАК   УТОРАК

пре подне  4. час 
после подне  17.10-17.55 
2/2 Весна Корица ПОНЕДЕЉАК пре подне 10.00–10.45
УТОРАК после подне 17.10–17.55
2/3 Љубица Панић СРЕДА пре подне 3. час
УТОРАК после подне 5. час
3/1 Ивана Урошевић ЧЕТВРТАК пре подне 10.50–11.35
СРЕДА после подне 17.05 – 18.00
3/2 Летица Шуша ЧЕТВРТАК пре подне 10.00–10.45
после подне 17.05–17.50
3/3 Снежана Ђукић УТОРАК пре подне 10.00–10.45
СРЕДА после подне 17.00–18.00
4/1 Наташа Кабаница ЧЕТВРТАК пре подне 8.50–9.30
после подне 18.00– 18.50
4/2 Звездана Димитријевић УТОРАК пре подне 4. час
после подне 4. час
4/3 Драгана Матовић УТОРАК пре подне 8.50–9.35
после подне 17.15– 17.55