НАСТАВНИК | ОБЛИК ОБРАЗОВНО-ВАСПИТНОГ РАДА | ДАН У НЕДЕЉИ И РАЗРЕД | ЧАС ПО РЕДУ |
Пекић Горанка НАСТАВНИК СРПСКОГ ЈЕЗИКА |
ДОПУНСКА |
понедељак VI, VIII разред |
7. час |
Пекић Горанка НАСТАВНИК СРПСКОГ ЈЕЗИКА |
ДОДАТНА |
понедељак VI, VIII разред |
8. час |
Лојовић Неда НАСТАВНИК СРПСКОГ ЈЕЗИКА |
ДОПУНСКА/ДОДАТНА | 5 Разред уторак | 7. час |
Лојовић Неда НАСТАВНИК СРПСКОГ ЈЕЗИКА |
ДОПУНСКА/ДОДАТНА | 7 Разред четвртак |
7. час |
Станковић Марина НАСТАВНИК СРПСКОГ ЈЕЗИКА |
ДОПУНСКА | уторак | 8.час |
Станковић Марина П НАСТАВНИК СРПСКОГ ЈЕЗИКА |
ДОДАТНА | среда | 8.час |
Станковић Марина НАСТАВНИК СРПСКОГ ЈЕЗИКА |
СЕКЦИЈА Драмска секција |
петак | 8.час |
Ристивојевић Јелица НАСТАВНИК ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА |
ДОПУНСКА |
четвртак V, VII разред (прва и друга недеља у месецу) |
7. час |
Ристивојевић Јелица НАСТАВНИК ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА |
ДОДАТНА |
четвртак VIII разред (четврта недеља у месецу) |
7. час |
Марковић Александра НАСТАВНИК РУСКОГ ЈЕЗИКА |
СЕКЦИЈА РУСКОГ ЈЕЗИКА Прозор у Русију |
понедељак | 6. час |
Марковић Александра НАСТАВНИК РУСКОГ ЈЕЗИКА |
ДОПУНСКА/ДОДАТНА | ||
Стојиловић Марија НАСТАВНИК МАТЕМАТИКЕ |
ДОПУНСКА/ДОДАТНА |
среда V, VI, VIII разред |
претчас (07:30) |
Ђого Мира НАСТАВНИК МАТЕМАТИКЕ |
ДОПУНСКА |
понедељак VII разред |
7. час |
Ђого Мира НАСТАВНИК МАТЕМАТИКЕ |
ДОДАТНА |
понедељак VIII разред |
7. час |
Зоран Пераловић НАСТАВНИК МАТЕМАТИКЕ |
ДОПУНСКА/ДОДАТНА |
петак Vразред |
6. час |
Реља Васић НАСТАВНИК ФИЗИКЕ |
ДОПУНСКА |
уторак VI, VII петак VIII |
7. час |
Реља Васић НАСТАВНИК ФИЗИКЕ |
ДОДАТНА |
петак VIII |
7. час |
Панајотовић Борка НАСТАВНИК ХЕМИЈЕ |
ДОПУНСКА/ДОДАТНА |
понедељак VII, VIII |
претчас (07:30) |
Илин Драгољуб НАСТАВНИК ИСТОРИЈЕ |
ДОПУНСКА |
понедељак |
7.час |
Илин Драгољуб НАСТАВНИК ИСТОРИЈЕ |
ДОДАТНА | четвртак | 7.час |
Потић Милица НАСТАВНИК ГЕОГРАФИЈЕ |
ДОПУНСКА | понедељак | 7. час |
Потић Милица НАСТАВНИК ГЕОГРАФИЈЕ |
ДОДАТНА | уторак | 7. час |
Николина Перић НАСТАВНИК БИОЛОГИЈЕ |
ДОПУНСКА | среда | 7. час |
Николина Перић НАСТАВНИК БИОЛОГИЈЕ |
ДОДАТНА | среда | 8.час |
Милош Ђурић НАСТАВНИК ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ |
СЕКЦИЈА Саобраћајна секција |
среда | 7. час |
Мирјана Брановић Кесић НАСТАВНИК ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ |
СЕКЦИЈА Моделарска секција |
уторак | 7. час |
Никола Медић, Ивана Аџић НАСТАВНИЦИ ФИЗИЧКОГ И ЗДРАВСТВЕНОГ ВАСПИТАЊА |
СЕКЦИЈА Спортска секција |
петак |
7. час |
Сергије Чакић НАСТАВНИК ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА |
СЕКЦИЈА Роботика и програмирање |
уторак |
8. час 14.30 ч. |