Отворена врата

Обавештење

Отворена врата понедељак 18.11 од 17-18 сати

ОБАВЕШТЕЊЕ ПРВАЦИ

Пријем првака 02.09.2019 у 8.30

         у холу школе.

 

С п е к т а к л

             Дана 25.Mаја 2019. (субота)   са почетком у 15 часова и 30 минута у гротлу храма

фудбала арене Петар Кочић писаће се фудбалска историја по десети јубиларни пут. Екипе које су преживеле пакао групне фазе одиграће финални турнир ЛИГЕ ШАМПИОНА   (шести,седми и осми разреди) и МИНИ ЛИГЕ ШАМПИОНА (трећи,четврти и пети разреди) О Ш ,,ПЕТАР КОЧИЋ“.Групна фаза такмичења ће се одиграти 22.,23. и 24. маја.

     Под слоганом ,,ПОБЕДНИЦИ ИГРАЈУ ЗА ПОБЕДНИКА,, ове године ће турнир бити

прилика да прикупљањем новца за авионску карту ,подржимо фантастичан успех једне

наше ученице која је освојила прво место на престижном такмичењу.

Позивамо Вас да својим присуством увеличате овај догађај и учествујете у стварању  историје О Ш „ ПЕТАР КОЧИЋ “ .

За победнике су обезбеђени пехари и медаље .Посебан пехар за навијање и спортско понашање освојиће екипа чији навијачи на трибинама, уз верно навијање ,покажу највиши степен спортске културе, и који на терену покажу спортски дух и поштену игру

                                                                                                 ВИДИМО СЕ   25.маја.

     РАСПОРЕД ОДИГРАВАЊА УТАКМИЦА

             ,, ЛИГЕ ШАМПИОНА``О Ш   ПЕТАР КОЧИЋ

22.МАЈ.2019 (СРЕДА)

12Ч И 30 МИН----- 82 -- 83

13 и 15мин  ------72 --   73

13 Ч И 45 МИН ----61 -- 62

   23.МАЈ.2019 (ЧЕТВРТАК)

12 Ч И 30 МИН ------ 71 --72

13 и 15 мин Ч ------81 -- 83

13 Ч И 45 МИН -----62 -- 63

   24.МАЈ.(ПЕТАК)

12 Ч И 30 МИН ------ 71 -- 73

13 и 15 мин ------     61 -- 62

13 Ч И 45 МИН ------81 -- 82

РАСПОРЕД ОДИГРАВАЊА УТАКМИЦА

,, МИНИ ЛИГЕ ШАМПИОНА``

О Ш   ПЕТАР КОЧИЋ

22.МАЈ.2019 (СРЕДА)

12Ч И 30 МИН----- 42 -- 43

13 ч 15мин   ------ 52 -- 53

13 Ч И 45 МИН --- 32 --33

23.МАЈ.2019 (ЧЕТВРТАК)

12 Ч И 30 МИН ------ 41 -- 42

13 Ч и 15 мин ------31 -- 32

13 Ч И 45 МИН ---- 51 -- 52

24.МАЈ.2019(ПЕТАК)

12 Ч И 30 МИН ---- 41 -- 43

13 Ч и 15мин -----31 -- 33

13 Ч И 45 МИН --- 51 -- 53

  ,,  Л И Г А      Ш А М П И О Н А   О Ш   ,,ПЕТАР КОЧИЋ``  
                                                                                                         
ПОБЕДНИК ГРУПЕ  А                                                                                    
                                                                                 
1. ПОЛУФИНАЛЕ  17Ч И 45 МИН                                                                      
                                                                                   
                                                    Ф И НА Л Е   20Ч И 15 МИН                                    
ПОБЕДНИК ГРУПЕ  Б                                                                                    
                                     
1. ПОЛУФИНАЛЕ  17Ч И 45 МИН                                      
                            МЕЧ ЗА 3. МЕСТО 19 Ч                                  
                                                             Ш А М П И О Н   2019
ПОБЕДНИК ГРУПЕ  Ц                                                              
    МЕЧ ЗА 3. МЕСТО 19 Ч                                                               
2. ПОЛУФИНАЛЕ  18Ч  И 20 МИН                                                                    
                                                                                   
                                                    Ф И НА Л Е   20Ч И 15 МИН                                    
  НАЈБОЉИ                                                                                     
ДРУГОПЛАСИРАНИ                                                                                  
2. ПОЛУФИНАЛЕ  18Ч  И 20 МИН                                                                                      
  ,,  МИНИ Л И Г А      Ш А М П И О Н А   О Ш   ,,ПЕТАР КОЧИЋ``  
                                                                                                         
ПОБДНИК ГРУПЕ Д                                                                                    
                                                                                 
1. ПОЛУФИНАЛЕ  15Ч И 30 МИН                                                                      
                                                                                   
                                                    Ф И НА Л Е   17Ч                                     
НАЈБОЉИ                                                                                     
ДРУГОПЛАСИРАНИ                                      
1. ПОЛУФИНАЛЕ  15Ч И 30 МИН                                      
                            МЕЧ ЗА 3. МЕСТО 16 Ч  И 30МИН                                 
                                                             Ш А М П И О Н   2019
ПОБДНИК ГРУПЕ Е                                                              
    МЕЧ ЗА 3. МЕСТО 16 Ч  И 30МИН                                                             
2. ПОЛУФИНАЛЕ  15Ч  И 50 МИН                                                                    
                                                                                   
                                                    Ф И НА Л Е   17Ч                                     
ПОБДНИК ГРУПЕ Ф                                                                                    
                                                                                 
2. ПОЛУФИНАЛЕ  15Ч  И 50 МИН                                                                                      

ЧАСТ НАМ ЈЕ

 

Поштовани родитељи и драги ђаци,

вероватно сте већ упознати да се од 22-25.05.2019. године у школи ,,ПЕТАР КОЧИЋ одржава десети јубиларни турнир ЛИГЕ ШАМПИОНА (ученици од 6-8 разреда) и МИНИ ЛИГЕ ШАМПИОНА (ученици од 3-5 разреда) у малом фудбалу. За престижни пехар и медаље бориће се више од 100 такмичара.

Турнир неће имати само такмичарски карактер.

Ове године играћемо у част свих ученика који су својим радом и залагањем величали име наше школе, а посебно ученице Татјане Тришић.

Зашто истичемо баш Татјану ?

Татјана је, 21.03.2019. године, освојила прво место на престижном међународном такмичењу ,,ОЧАРАВАЈУЋИ СТИХОВИ ПОЕЗИЈЕна руском језику, које у Србији организује Руски центар за науку и културу - Руски дом. Она је међу 95 такмичара из целе Србије заузела прво место и као награду освојила тронедељни бесплатан боравак у међународном дечијем центру на Криму у Русији, где ће са поносом представљати школу ,,ПЕТАР КОЧИЋ”, општину ЗЕМУН и СРБИЈУ.

   АЛИ!!!!! Као што ни многим великим војсковођама није било лако да дођу до далеке Русије, тако није ни нашој Татјани. Њој је остављено да сама плати карту до Крима која кошта 64 000 динара.

Ми њени другари, наставници и школа желимо у томе да јој помогнемо. Одлучили смо да не дозволимо да још један ученик остане сам, а један велики успех незапажен. Волели би смо да свој деци ово буде пример!!!

Одлучили смо да се боримо за оне који вреде!!!

Поштовани родитељи и драги ђаци, пуно би нам значило ваше присуство на јубиларном десетом турниру, као и ваша помоћ како би успели у нашој намери и поклонили Татјани пут на Крим.

Верујемо да ћемо, 20.06.2019. године испраћајући Татјану на пут, бити поносни на то што ће се за НАШУ школу ,,ПЕТАР КОЧИћ”, ЗЕМУН чути и на далеком Криму.

                                                                  

       Ученици и наставници ОШ“Петар Кочић“

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

  Обавештење да се закључно са петком 19.04. завршава надокнада часова и да се од понедељка 22.04. настава одвија по Годишњем плану рада.
   У уторак 23.04. у 18 часова су отворена врата за родитеље ученика који похађају 5,6,7 и 8. разред.
   У среду 24.04. се ради по распореду од петка.
   Четвртак 25.04. је последњи наставни дан. Од петка 26.04. до недеље 05.05. је пролећни распуст. Први наставни дан након пролећног распуста је понедељак 06. маја.