Мото школе
Ученици носиоци Вукове дипломе школске 2023/2024.
- Детаљи
- Објављено петак, 12 July 2024 14:26
Списак ученика носилаца награде „Вук Караџић”
школска 2023/2024. година
Редни број | Име и презиме ученика носиоца признања „Вукова диплома” | Разред/одељење |
1. | Никола Дуњић | 8/1 |
2. | Огњен Јанковић | 8/1 |
3. | Адриана Туља | 8/1 |
4. | Дуња Миљковић | 8/2 |
5. | Ангелина Пунош | 8/2 |
6. | Петар Ћурковић | 8/2 |
7. | Вукашин Огњевић | 8/3 |
8. | Соња Станковић | 8/3 |
9. | Виктор Поповић | 8/3 |
10. | Ања Поповић | 8/3 |
Годишњи извештај о реализацији такмичења у школској 2023/2024.
- Детаљи
- Објављено петак, 12 July 2024 13:39
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА | ||||||
предмет; такмичење | ученик | разред / одељење | ниво такмичења; освојено место | наставник | ||
општинско |
окружно, градско |
републичко | ||||
Српски језик | Ана Петровић | 5/1 | 1. | 3. | Марина Станковић | |
Уна Уремовић | 5/2 | 3. | Нада Арсенијевић | |||
Катарина Дуњић | 6/1 | 2. | 1. | Горанка Пекић | ||
Стефана Ђоковска | 6/1 | 3. | 3. | Горанка Пекић | ||
Софија Стринић | 6/3 | 3. | Горанка Пекић | |||
Урош Јаковљевић | 6/3 | 3. | Горанка Пекић | |||
Никола Никић | 8/1 | 3. | Горанка Пекић | |||
Зорана Ђилас | 8/2 | 2. | Марина Станковић | |||
Српски језик; Књижевна олимпијада. | Анђела Буљ | 7/1 | 3. | 3. | Нада Арсенијевић | |
Никола Петровић | 7/3 | 3. | 3. | Нада Арсенијевић | ||
Дуња Миљковић | 8/2 | 2. | 3. | Марина Станковић | ||
Вукашин Огњевић | 8/3 | 2. | 1. | Горанка Пекић | ||
Никола Никић | 8/1 | 3. | 2. | Горанка Пекић | ||
Никола Дуњић | 8/1 | 3. | 2. | Горанка Пекић | ||
Српски језик; Литерални конкурс. | Софија Стринић | 6/3 | Весна Босић | |||
Математика | Данило Каран | 5/3 | 2. | 1. | Петар Маринковић | |
Ања Петровић | 5/1 | 3. | 2. | Петар Маринковић | ||
Софија Евачић | 6/2 | 2. | Јелена Димчић | |||
Дуња Миљковић | 8/2 | 3. | Марија Стојиловић | |||
Енглески језик | Анђела Буљ | 7/1 | 1. | 2. | Ана Видановић | |
Александар Симић | 7/1 | 3. | 3. | Ана Видановић | ||
Адриана Туља | 8/1 | 2. | 3. | Јелица Ристивојевић | ||
Виктор Поповић | 8/3 | 3. | 3. | Јелица Ристивојевић | ||
Вукашин Огњевић | 8/3 | 2. | Јелица Ристивојевић | |||
Руски језик | Јана Јоцић | 7/1 | 3. | 2. | Александра Марковић | |
Катарина Марковић | 7/2 | 3. | 2. | Александра Марковић | ||
Миљана Алексић | 7/2 | 3. | Александра Марковић | |||
Дуња Миљковић | 8/2 | 3. | 3. | Александра Марковић | ||
Виктор Поповић | 8/3 | 3. | 3. | Александра Марковић | ||
Зорана Ђилас | 8/2 | 3. | Александра Марковић | |||
Адриана Туља | 8/1 | 3. | Александра Марковић | |||
Руски језик; Очаравајући стихови. | Екатарина Касаткина | 6/2 | 2. место | Александра Марковић | ||
Биологија
|
Ања Петровић | 5/1 | 2. | 2. | Марија Пантић | |
Урош Дамјановић | 5/2 | 2. | 3. | Марија Пантић | ||
Данило Каран | 5/3 | 3. | 3. | Марија Пантић | ||
Марта Крсмановић | 6/1 | 2. | 3. | Марија Пантић | ||
Софија Евачић | 6/2 | 2. | 3. | Марија Пантић | ||
Стефана Ђоковска | 6/1 | 2. | Марија Пантић | |||
Географија | Душан Лајбершпергер | 7/1 | 2. | 3. | Милица Потић | |
Александар Симић | 7/1 | 3. | 2. | Милица Потић | ||
Душан Стаменковић | 7/1 | 3. | Милица Потић | |||
Никола Дуњић | 8/1 | 1. | 2. | Милица Потић | ||
Историја | Никола Дуњић | 8/1 | 2. | Драгољуб Илин | ||
Никола Никић | 8/1 | 3. | Драгољуб Илин | |||
Катарина Дуњић | 6/1 | 3. | Драгољуб Илин | |||
Хемија | Филип Јањић | 7/2 | 2. | 3. | Борка Панајотовић | |
Никола Петровић | 7/3 | 2. | 3. | Борка Панајотовић | ||
Душан Стаменковић | 7/1 | 3. | Борка Панајотовић | |||
Огњен Јанковић | 8/1 | 3. | 3. | Борка Панајотовић | ||
Никола Дуњић | 8/1 | 2. | Борка Панајотовић | |||
Дуња Миљковић | 8/2 | 2. | Борка Панајотовић | |||
Информатика и рачунарство | Милица Ковачевић | 5/1 | 1. | Сергије Чакић | ||
Павле Ћурковић | 6/3 | 1. | Сергије Чакић | |||
Ликовна култура | Катарина Радовић | 6/2 | 3. | Наташа Луковић | ||
Шах | Лука Стојановић | 7/2 | 3. | Драгољуб Илин | ||
Срна Зарић | 5/1 | 4; пласман | Драгољуб Илин | |||
РАЗРЕДНА НАСТАВА | ||||||
Математика | Лазар Цветановић | 3/3 | 1. | 1. | Љубица Панић | |
Никола Пауновић | 4/1 | 2. | 1. | Ивана Урошевић | ||
Лазар Туровић | 3/1 | 2. | Љиља Јовановић | |||
Марија Кљакић | 3/3 | 3. | Љубица Панић | |||
Вук Лазић | 3/2 | 3. | Весна Корица | |||
Ивана Павићевић | 4/1 | 2. | Ивана Урошевић | |||
Читалачка значка; Поштовани говорник, општинско. | Вук Лазић | 3/2 | Весна Босић | |||
Нина Николић | 3/3 | Весна Босић | ||||
Теодор Тошански | 3/3 | Весна Босић | ||||
Нађа Златановић | 3/1 | Весна Босић | ||||
Маша Лукић | 3/1 | Весна Босић | ||||
Виктор Кнежевић | 4/2 | Весна Босић | ||||
Огњен Роган | 4/3 | Весна Босић | ||||
Мила Докић | 4/3 | Весна Босић | ||||
Ирина Митић | 1/1 | Весна Босић | ||||
Барбара Фреја Петковић | 1/1 | Весна Босић | ||||
Читалачка значка; Поштовани писар, општинско. | Милица Стрика | 3/2 | Весна Босић | |||
Нађа Златановић | 3/1 | Весна Босић | ||||
Наталија Пановић | 4/1 | Весна Босић | ||||
Александра Кладарић | 4/1 | Весна Босић | ||||
Лена Манесловић | 4/2 | Весна Босић | ||||
Огњен Роган | 4/3 | Весна Босић | ||||
Мила Докић | 4/3 | Весна Босић | ||||
Ирина Митић | 1/1 | Весна Босић | ||||
Барбара Фреја Петковић | 1/1 | Весна Босић |
- Екипа ученика 5. и 6. разреда освојила је 1. место на Општинском првенству у одбојци.
Наставник физичког и здравственог васпитања
Никола Медић
Такмичење Мислиша
ученик | разред | ниво такмичења; освојено место |
Бундало Дуња | први | 2. награда |
Ћаласан Данило | први | 2. награда |
Кардовић Марко | трећи | 3. награда |
Лазић Вук | трећи | 3. награда |
Палавестрић Коста | први | похвала |
Матавуљ Вукашин | други | похвала |
Панов Радомир | трећи | похвала |
Пауновић Никола | четврти | похвала |
Стошић Диана | четврти | похвала |
Баштовановић Стефан | пети | похвала |
Каран Данило | пети | похвала |
Јањић Филип | седми | похвала |
Координатор такмичења: Јадранка Брењо
ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2024/2025. ГОДИНЕ
- Детаљи
- Објављено понедељак, 11 март 2024 20:53
ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2024/2025. ГОДИНЕ
Поштовани родитељи (други законски заступници),
Према чл. 18. Закона о основама система образовања и васпитања у први разред основне школе се уписују деца рођена од 1.3.2017. до 28.02.2018. године. Обавештавамо Вас да ће се упис деце у први разред основне школе, за школску 2024/2025. годину обављати у просторијама школе у периоду од 1. априла 2024. до 31. маја 2024. године. Заказивање термина за тестирање и упис ученика може се извршити путем еУправе (https://euprava.gov.rs/) од 20.3.2024. године.
Потребно је да:
- будете регистрован корисник, односно имате креиран налог на државном порталу за електронску идентификацију eID.gov.rs;
- покренете услугу на Порталу еУправа (Услуге → Образовање → еЗаказивање термина у ОШ);
- закажете термин у школи којој Ваше дете територијално припада.
Родитељи/законски заступници који су поднели молбе за упис у школу, а који су ван подручја школе, моћи ће да закажу тестирање преко еУправе након решавања молби за упис деце која територијално не припадају школи, након потврде школе да је молба решена.
Приликом уписа није потребно да прилажете документа, јер ће их школа прибавити по службеној дужности, и то:
- Извод из матичне књиге рођених
- Уверење о пребивалишту
- Уверење о похађању припремног предшколског програма
- Потврду о обављеном лекарском прегледу – лекарско уверење*
* За упис у први разред неопходно је да буду завршени сви лекарски прегледи и пре тога не треба заказивати термине за тестирање ученика у школи. Изузетно, ако је лекарски преглед обављен код приватног лекара или у војној здравственој установи, биће потребно да потврду о извршеном прегледу родитељ донесе у школу.
Напомена 1: Термин можете да откажете 24 часа раније. Уколико не откажете термин и не дођете у заказаном термину у школу, систем Вам неће дозволити да наредних 14 дана резервишете нови термин за упис и тестирање детета у основну школу електронским путем. У том случају, родитељи ће морати директно да се обрате школи и закажу нови термин.
Напомена 2: Уколико имате додатна питања и недоумице у вези са заказивањем термина, обратите се контакт центру на 011/73-505-57.
УПИС У ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА ПРВОГ И ДРУГОГ РАЗРЕДА
Поштовани родитељи,
Упис ученика првог и другог разреда у продужени боравак важи само за једну школску годину. Школа има укупно две групе продуженог боравка, једна за ученике првог разреда и једна за ученике другог разреда. Група броји до 30 ученика.
Родитељи који уписују децу у први разред школске 2024/25. године , а заинтересовани су за продужени боравак пријављују се од 1.4.2024. године до попуњавања свих места, код секретара школе у термину од 8 до 9 часова. Приликом пријаве потребно је доставити Потврде о запослењу за оба родитеља (сврха- упис детета у продужени боравак).
Родитељи чија деца ће похађати други разред школске 2024/25. године ће се пријављивати секретару школе и достављаће потребна документа до 7. јуна 2024. године.
ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРИПРЕМНИ ПРЕДШКОЛСКИ ПРОГРАМ ШК. 2024/2025.
Поштовани родитељи (други законски заступници),
Обавештавамо Вас да ће се упис деце у припремни предшколски програм, за школску 2024/2025. годину обављати у просторијама школе у периоду од 1. априла 2024. до попуњавања свих места, код секретара школе у термину од 8 до 9 часова. У припремни прешколски уписују се деца рођена од 01.03.2018. г. до 28.02.2019. године.
У Земуну, 11.3.2024. године
Драгана Пранић, директор ОШ ,,Петар Кочић“