С п е к т а к л

             Дана 25.Mаја 2019. (субота)   са почетком у 15 часова и 30 минута у гротлу храма

фудбала арене Петар Кочић писаће се фудбалска историја по десети јубиларни пут. Екипе које су преживеле пакао групне фазе одиграће финални турнир ЛИГЕ ШАМПИОНА   (шести,седми и осми разреди) и МИНИ ЛИГЕ ШАМПИОНА (трећи,четврти и пети разреди) О Ш ,,ПЕТАР КОЧИЋ“.Групна фаза такмичења ће се одиграти 22.,23. и 24. маја.

     Под слоганом ,,ПОБЕДНИЦИ ИГРАЈУ ЗА ПОБЕДНИКА,, ове године ће турнир бити

прилика да прикупљањем новца за авионску карту ,подржимо фантастичан успех једне

наше ученице која је освојила прво место на престижном такмичењу.

Позивамо Вас да својим присуством увеличате овај догађај и учествујете у стварању  историје О Ш „ ПЕТАР КОЧИЋ “ .

За победнике су обезбеђени пехари и медаље .Посебан пехар за навијање и спортско понашање освојиће екипа чији навијачи на трибинама, уз верно навијање ,покажу највиши степен спортске културе, и који на терену покажу спортски дух и поштену игру

                                                                                                 ВИДИМО СЕ   25.маја.

     РАСПОРЕД ОДИГРАВАЊА УТАКМИЦА

             ,, ЛИГЕ ШАМПИОНА``О Ш   ПЕТАР КОЧИЋ

22.МАЈ.2019 (СРЕДА)

12Ч И 30 МИН----- 82 -- 83

13 и 15мин  ------72 --   73

13 Ч И 45 МИН ----61 -- 62

   23.МАЈ.2019 (ЧЕТВРТАК)

12 Ч И 30 МИН ------ 71 --72

13 и 15 мин Ч ------81 -- 83

13 Ч И 45 МИН -----62 -- 63

   24.МАЈ.(ПЕТАК)

12 Ч И 30 МИН ------ 71 -- 73

13 и 15 мин ------     61 -- 62

13 Ч И 45 МИН ------81 -- 82

РАСПОРЕД ОДИГРАВАЊА УТАКМИЦА

,, МИНИ ЛИГЕ ШАМПИОНА``

О Ш   ПЕТАР КОЧИЋ

22.МАЈ.2019 (СРЕДА)

12Ч И 30 МИН----- 42 -- 43

13 ч 15мин   ------ 52 -- 53

13 Ч И 45 МИН --- 32 --33

23.МАЈ.2019 (ЧЕТВРТАК)

12 Ч И 30 МИН ------ 41 -- 42

13 Ч и 15 мин ------31 -- 32

13 Ч И 45 МИН ---- 51 -- 52

24.МАЈ.2019(ПЕТАК)

12 Ч И 30 МИН ---- 41 -- 43

13 Ч и 15мин -----31 -- 33

13 Ч И 45 МИН --- 51 -- 53

  ,,  Л И Г А      Ш А М П И О Н А   О Ш   ,,ПЕТАР КОЧИЋ``  
                                                                                                         
ПОБЕДНИК ГРУПЕ  А                                                                                    
                                                                                 
1. ПОЛУФИНАЛЕ  17Ч И 45 МИН                                                                      
                                                                                   
                                                    Ф И НА Л Е   20Ч И 15 МИН                                    
ПОБЕДНИК ГРУПЕ  Б                                                                                    
                                     
1. ПОЛУФИНАЛЕ  17Ч И 45 МИН                                      
                            МЕЧ ЗА 3. МЕСТО 19 Ч                                  
                                                             Ш А М П И О Н   2019
ПОБЕДНИК ГРУПЕ  Ц                                                              
    МЕЧ ЗА 3. МЕСТО 19 Ч                                                               
2. ПОЛУФИНАЛЕ  18Ч  И 20 МИН                                                                    
                                                                                   
                                                    Ф И НА Л Е   20Ч И 15 МИН                                    
  НАЈБОЉИ                                                                                     
ДРУГОПЛАСИРАНИ                                                                                  
2. ПОЛУФИНАЛЕ  18Ч  И 20 МИН                                                                                      
  ,,  МИНИ Л И Г А      Ш А М П И О Н А   О Ш   ,,ПЕТАР КОЧИЋ``  
                                                                                                         
ПОБДНИК ГРУПЕ Д                                                                                    
                                                                                 
1. ПОЛУФИНАЛЕ  15Ч И 30 МИН                                                                      
                                                                                   
                                                    Ф И НА Л Е   17Ч                                     
НАЈБОЉИ                                                                                     
ДРУГОПЛАСИРАНИ                                      
1. ПОЛУФИНАЛЕ  15Ч И 30 МИН                                      
                            МЕЧ ЗА 3. МЕСТО 16 Ч  И 30МИН                                 
                                                             Ш А М П И О Н   2019
ПОБДНИК ГРУПЕ Е                                                              
    МЕЧ ЗА 3. МЕСТО 16 Ч  И 30МИН                                                             
2. ПОЛУФИНАЛЕ  15Ч  И 50 МИН                                                                    
                                                                                   
                                                    Ф И НА Л Е   17Ч                                     
ПОБДНИК ГРУПЕ Ф                                                                                    
                                                                                 
2. ПОЛУФИНАЛЕ  15Ч  И 50 МИН                                                                                      

ЧАСТ НАМ ЈЕ

 

Поштовани родитељи и драги ђаци,

вероватно сте већ упознати да се од 22-25.05.2019. године у школи ,,ПЕТАР КОЧИЋ одржава десети јубиларни турнир ЛИГЕ ШАМПИОНА (ученици од 6-8 разреда) и МИНИ ЛИГЕ ШАМПИОНА (ученици од 3-5 разреда) у малом фудбалу. За престижни пехар и медаље бориће се више од 100 такмичара.

Турнир неће имати само такмичарски карактер.

Ове године играћемо у част свих ученика који су својим радом и залагањем величали име наше школе, а посебно ученице Татјане Тришић.

Зашто истичемо баш Татјану ?

Татјана је, 21.03.2019. године, освојила прво место на престижном међународном такмичењу ,,ОЧАРАВАЈУЋИ СТИХОВИ ПОЕЗИЈЕна руском језику, које у Србији организује Руски центар за науку и културу - Руски дом. Она је међу 95 такмичара из целе Србије заузела прво место и као награду освојила тронедељни бесплатан боравак у међународном дечијем центру на Криму у Русији, где ће са поносом представљати школу ,,ПЕТАР КОЧИЋ”, општину ЗЕМУН и СРБИЈУ.

   АЛИ!!!!! Као што ни многим великим војсковођама није било лако да дођу до далеке Русије, тако није ни нашој Татјани. Њој је остављено да сама плати карту до Крима која кошта 64 000 динара.

Ми њени другари, наставници и школа желимо у томе да јој помогнемо. Одлучили смо да не дозволимо да још један ученик остане сам, а један велики успех незапажен. Волели би смо да свој деци ово буде пример!!!

Одлучили смо да се боримо за оне који вреде!!!

Поштовани родитељи и драги ђаци, пуно би нам значило ваше присуство на јубиларном десетом турниру, као и ваша помоћ како би успели у нашој намери и поклонили Татјани пут на Крим.

Верујемо да ћемо, 20.06.2019. године испраћајући Татјану на пут, бити поносни на то што ће се за НАШУ школу ,,ПЕТАР КОЧИћ”, ЗЕМУН чути и на далеком Криму.

                                                                  

       Ученици и наставници ОШ“Петар Кочић“

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

  Обавештење да се закључно са петком 19.04. завршава надокнада часова и да се од понедељка 22.04. настава одвија по Годишњем плану рада.
   У уторак 23.04. у 18 часова су отворена врата за родитеље ученика који похађају 5,6,7 и 8. разред.
   У среду 24.04. се ради по распореду од петка.
   Четвртак 25.04. је последњи наставни дан. Од петка 26.04. до недеље 05.05. је пролећни распуст. Први наставни дан након пролећног распуста је понедељак 06. маја.
 
 

План надокнаде часова - друга недеља

Поштовани ученици,

У петак, 15. 3. 2019. за ученике од 5. до 8. разреда последња два часа су скраћена на 35 минута, настава се завршава у 13.05.

За ученике 1. и 3. разреда настава се завршава у 11.00 часова, док за ученике 2. и 4. разреда почиње у 11.05, а завршава се у 14.00 часова.

Боравак и предшколске групе раде по редовном распореду.

Од понедељка, 18. марта 2019. г. наставља се надокнада пропуштених наставних дана. Надокнада ће се вршити тако да се надокнађује други час. Прва два часа трају 40 мин. После тога иде велики одмор који траје 15 мин. а након тога следи 35 мин. надокнаде. Затим следе сви редовни часови по 40 мин.

Преподневна смена

1. 8,00-8,40

2.   8,45-9,25

Велики одмор 09.25 до 09.40

3. 9,40-10.15 час надокнаде

4. 10,20-11,00

5. 11,05-11,45

6. 11,50-12,30

7. 12,35-13,15

8. 13,20-13,55 (допунска, додатна, сл.активноси)

 

Поподневна смена

1. 13 30 до 14 10

2. 14 15 до 14 55

Велики одмор 14 55 до 15 10

15 10 до 15 45 час надокнаде

3. 15 50 до 16 30

4. 16 35 до 17 15

5. 17 20 до 18 00

                                               Директор:           

                                               Дарко Дробњак

Обавештење Такмичење Хемија

ОПШТИНА - ЗЕМУН  
ШКОЛСКА УПРАВА - БЕОГРАД  
           
ШКОЛА ДОМАЋИН ТАКМИЧЕЊА - ОШ "ПЕТАР КОЧИЋ" ЗЕМУН  
           
 СЕДМИ РАЗРЕД  
           
Презиме и име ученика Основна школа  Место школе Презиме и име наставника Поени тест Награде
Тамара Гузијан ОШ"Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 99 1
Тамара Лакићевић ОШ"Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 96 1
Душан Илинчић ОШ Петар Кочић Земун Борка Панајотовић 95 1
Милош Стојаковић ОШ"Гаврило Принцип" Земун Марковић Мирјана 93 1
ДуњаНиколић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 92 1
АлексаТадић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 91 1
Драган Милошевић ОШ"Гаврило Принцип" Земун Марковић Мирјана 91 1
Михаило Јанчевић ОШ"Раде Кончар" Земун Михајловић Катица 91 1
Ања Саршон ОШ"Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 91 1
АлексаЈовановић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 90 1
Кристина Поповић ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 90 1
Нина Шакан ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 90 1
Емилија Дивац  ОШ "Мајка Југовића" Земун ПЕТРОВИЋ ЈЕЛЕНА 89 2
Петар Сладојевић ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 89 2
Милан Вуковић ОШ Петар Кочић Земун Борка Панајотовић 89 2
Марта Праштало ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 88 2
Михајло Костић ОШ "Раде Кончар" Земун Михајловић Катица 87 2
Дивна Теслић ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 87 2
Виктор Опарница ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 86 2
Катарина Мелентијевић ОШ "Бранко Радичевић" Земун Солдо Данијела 86 2
Софија Ступар ОШ "Светозар Милетић" Земун Цветинчанин Слађана 86 2
Филип  Додеровић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 84 2
Алекса Јелић ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 84 2
Марија Ђелић ОШ "Раде Кончар" Земун Михајловић Катица 84 2
Ана Љуштина ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 82 2
Матеја Маљковић ОШ "Гаврило Принцип" Земун Марковић Мирјана 82 2
Ана  Стојчић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 82 2
Александар Прерадовић ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 82 2
Лазар Кручичанин ОШ "Светозар Милетић" Земун Цветинчанин Слађана 81 2
ЛукаГраховац ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 79 3
Миа Павловић ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 79 3
Сања Митровић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 78 3
Анђела Најић ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 78 3
Лука  Лаћман ОШ "Илија Бирчанин" Земун Изгаревић Вукица  76 3
Мила  Валчић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Изгаревић Вукица  76 3
Матија Караклић ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 76 3
Тамара Марсенић ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 76 3
Наталија Јосиповић ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 75 3
Милица Пејић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 73 3
Вељко Лазић ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 73 3
Божана Рапаић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 72 3
Анђела  Марковић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 72 3
Вукашин Ђукић ОШ "Светозар Милетић" Земун Цветинчанин Слађана 72 3
Никола Шупут ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 71 3
Невена Дамјановић ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 71 3
Анастасија Пековић  ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 71 3
Данило Перић ОШ"Бранко Радичевић" Земун Солдо Данијела 69  
Ања Лаганин ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 69  
Јулијана Цветковић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 68  
Матеја Вујановић ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 67  
Марко Тошев ОШ "Раде Кончар" Земун Михајловић Катица 66  
Сарачевић Ангелина ОШ "Светозар Милетић" Земун Цветинчанин Слађана 66  
Јована Шпегар  ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 66  
Јован Соћанин ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 64  
Ања Брајовић ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 64  
Маша Ђумић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 63  
Вања Вулић ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 61  
Мина Вукашиновић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 60  
Марко Станојевић ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 60  
Стефан Буљ ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 58  
Исидора Аврамовић ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 58  
Теодора Кладар ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 57  
Вукашин Марковић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 56  
Јана Полимац ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 55  
Урош Смиљанић ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 54  
Анђела Травица ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 52  
Наташа Жакула ОШ "Светозар Милетић" Земун Цветинчанин Слађана 52  
Лука Стојшић ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 49  
ЈованаКалиновић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 47  
Нада Букатарeвић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 46  
Милош Јанковић ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 42  
Соња Кисић ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 42  
Милица Кнежевић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 39  
OСМИ РАЗРЕД  
ШКОЛСКА УПРАВА - БЕОГРАД  
           
ШКОЛА ДОМАЋИН ТАКМИЧЕЊА - ОШ "ПЕТАР КОЧИЋ" ЗЕМУН  
           
   
           
Презиме и име ученика Основна школа  Место школе Презиме и име наставника Поени тест Награде
Стефан Ћурчић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 84 1
Јана Ненић        ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 83 1
Вања Богдановић ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 74 2
БОЖИДАР МИХАЈЛОВИЋ ОШ "Мајка Југовића" Земун ПЕТРОВИЋ ЈЕЛЕНА 73 2
Наталија Екмеџић ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 72  
Лука Лукић ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 71 2
Лена Богдановић ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 62 3
Александра Јовановић ОШ "Гаврило Принцип" Земун Марковић Мирјана 61 3
Уна Крунић ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 56  
Анђела Ного ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 56  
Андреа Гојковић ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 50  
Лазар  Стевановић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 49  
ПавлеСелаковић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 47  
Лола Пејић ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 39  
Милица Милошевић ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 38  
Бојана Марковић  ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 37  
Невена Нешевић  ОШ "Гаврило Принцип" Земун Марковић Мирјана 33  
ЛазарЛилић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 32  
Давид Драча ОШ "БП Пинки" Земун Милановић Драгана 31  
БлажићЈелена ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 30  
Василије Миличић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 30  
Анђела Јованић ОШ "БП Пинки" Земун Милановић Драгана 30  
НиколићЛука ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 27  
Ана  Ступар  ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 27  
Александра Бошњак  ОШ "Раде Кончар" Земун Михајловић Катица 27  
РадовићДанило ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 20  
           
           
           
   
           
ЗЕМУН,     Председник општинске комисије:  
03.03.2019. године     Небојша Стевановић