План надокнаде часова - друга недеља

Поштовани ученици,

У петак, 15. 3. 2019. за ученике од 5. до 8. разреда последња два часа су скраћена на 35 минута, настава се завршава у 13.05.

За ученике 1. и 3. разреда настава се завршава у 11.00 часова, док за ученике 2. и 4. разреда почиње у 11.05, а завршава се у 14.00 часова.

Боравак и предшколске групе раде по редовном распореду.

Од понедељка, 18. марта 2019. г. наставља се надокнада пропуштених наставних дана. Надокнада ће се вршити тако да се надокнађује други час. Прва два часа трају 40 мин. После тога иде велики одмор који траје 15 мин. а након тога следи 35 мин. надокнаде. Затим следе сви редовни часови по 40 мин.

Преподневна смена

1. 8,00-8,40

2.   8,45-9,25

Велики одмор 09.25 до 09.40

3. 9,40-10.15 час надокнаде

4. 10,20-11,00

5. 11,05-11,45

6. 11,50-12,30

7. 12,35-13,15

8. 13,20-13,55 (допунска, додатна, сл.активноси)

 

Поподневна смена

1. 13 30 до 14 10

2. 14 15 до 14 55

Велики одмор 14 55 до 15 10

15 10 до 15 45 час надокнаде

3. 15 50 до 16 30

4. 16 35 до 17 15

5. 17 20 до 18 00

                                               Директор:           

                                               Дарко Дробњак

Обавештење Такмичење Хемија

ОПШТИНА - ЗЕМУН  
ШКОЛСКА УПРАВА - БЕОГРАД  
           
ШКОЛА ДОМАЋИН ТАКМИЧЕЊА - ОШ "ПЕТАР КОЧИЋ" ЗЕМУН  
           
 СЕДМИ РАЗРЕД  
           
Презиме и име ученика Основна школа  Место школе Презиме и име наставника Поени тест Награде
Тамара Гузијан ОШ"Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 99 1
Тамара Лакићевић ОШ"Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 96 1
Душан Илинчић ОШ Петар Кочић Земун Борка Панајотовић 95 1
Милош Стојаковић ОШ"Гаврило Принцип" Земун Марковић Мирјана 93 1
ДуњаНиколић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 92 1
АлексаТадић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 91 1
Драган Милошевић ОШ"Гаврило Принцип" Земун Марковић Мирјана 91 1
Михаило Јанчевић ОШ"Раде Кончар" Земун Михајловић Катица 91 1
Ања Саршон ОШ"Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 91 1
АлексаЈовановић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 90 1
Кристина Поповић ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 90 1
Нина Шакан ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 90 1
Емилија Дивац  ОШ "Мајка Југовића" Земун ПЕТРОВИЋ ЈЕЛЕНА 89 2
Петар Сладојевић ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 89 2
Милан Вуковић ОШ Петар Кочић Земун Борка Панајотовић 89 2
Марта Праштало ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 88 2
Михајло Костић ОШ "Раде Кончар" Земун Михајловић Катица 87 2
Дивна Теслић ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 87 2
Виктор Опарница ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 86 2
Катарина Мелентијевић ОШ "Бранко Радичевић" Земун Солдо Данијела 86 2
Софија Ступар ОШ "Светозар Милетић" Земун Цветинчанин Слађана 86 2
Филип  Додеровић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 84 2
Алекса Јелић ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 84 2
Марија Ђелић ОШ "Раде Кончар" Земун Михајловић Катица 84 2
Ана Љуштина ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 82 2
Матеја Маљковић ОШ "Гаврило Принцип" Земун Марковић Мирјана 82 2
Ана  Стојчић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 82 2
Александар Прерадовић ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 82 2
Лазар Кручичанин ОШ "Светозар Милетић" Земун Цветинчанин Слађана 81 2
ЛукаГраховац ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 79 3
Миа Павловић ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 79 3
Сања Митровић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 78 3
Анђела Најић ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 78 3
Лука  Лаћман ОШ "Илија Бирчанин" Земун Изгаревић Вукица  76 3
Мила  Валчић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Изгаревић Вукица  76 3
Матија Караклић ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 76 3
Тамара Марсенић ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 76 3
Наталија Јосиповић ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 75 3
Милица Пејић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 73 3
Вељко Лазић ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 73 3
Божана Рапаић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 72 3
Анђела  Марковић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 72 3
Вукашин Ђукић ОШ "Светозар Милетић" Земун Цветинчанин Слађана 72 3
Никола Шупут ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 71 3
Невена Дамјановић ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 71 3
Анастасија Пековић  ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 71 3
Данило Перић ОШ"Бранко Радичевић" Земун Солдо Данијела 69  
Ања Лаганин ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 69  
Јулијана Цветковић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 68  
Матеја Вујановић ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 67  
Марко Тошев ОШ "Раде Кончар" Земун Михајловић Катица 66  
Сарачевић Ангелина ОШ "Светозар Милетић" Земун Цветинчанин Слађана 66  
Јована Шпегар  ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 66  
Јован Соћанин ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 64  
Ања Брајовић ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 64  
Маша Ђумић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 63  
Вања Вулић ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 61  
Мина Вукашиновић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 60  
Марко Станојевић ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 60  
Стефан Буљ ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 58  
Исидора Аврамовић ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 58  
Теодора Кладар ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 57  
Вукашин Марковић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 56  
Јана Полимац ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 55  
Урош Смиљанић ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 54  
Анђела Травица ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 52  
Наташа Жакула ОШ "Светозар Милетић" Земун Цветинчанин Слађана 52  
Лука Стојшић ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 49  
ЈованаКалиновић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 47  
Нада Букатарeвић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 46  
Милош Јанковић ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 42  
Соња Кисић ОШ "Петар Кочић" Земун Борка Панајотовић 42  
Милица Кнежевић ОШ „Горња Варош“ Земун Верица Матијевић 39  
OСМИ РАЗРЕД  
ШКОЛСКА УПРАВА - БЕОГРАД  
           
ШКОЛА ДОМАЋИН ТАКМИЧЕЊА - ОШ "ПЕТАР КОЧИЋ" ЗЕМУН  
           
   
           
Презиме и име ученика Основна школа  Место школе Презиме и име наставника Поени тест Награде
Стефан Ћурчић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 84 1
Јана Ненић        ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 83 1
Вања Богдановић ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 74 2
БОЖИДАР МИХАЈЛОВИЋ ОШ "Мајка Југовића" Земун ПЕТРОВИЋ ЈЕЛЕНА 73 2
Наталија Екмеџић ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 72  
Лука Лукић ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 71 2
Лена Богдановић ОШ "Бранко Радичевић" Земун Ненић Александра 62 3
Александра Јовановић ОШ "Гаврило Принцип" Земун Марковић Мирјана 61 3
Уна Крунић ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 56  
Анђела Ного ОШ "Светслав Голубовић Митраљета " Земун Снежана Алимпић 56  
Андреа Гојковић ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 50  
Лазар  Стевановић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 49  
ПавлеСелаковић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 47  
Лола Пејић ОШ "Лазар Саватић" Земун Стојановић Ана 39  
Милица Милошевић ОШ "Сава Шумановић" Земун Стевановић Небојша 38  
Бојана Марковић  ОШ "Соња Маринковић" Земун Чикош Мира 37  
Невена Нешевић  ОШ "Гаврило Принцип" Земун Марковић Мирјана 33  
ЛазарЛилић ОШ "Михајло Пупин" Земун Милинковић Ана 32  
Давид Драча ОШ "БП Пинки" Земун Милановић Драгана 31  
БлажићЈелена ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 30  
Василије Миличић ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 30  
Анђела Јованић ОШ "БП Пинки" Земун Милановић Драгана 30  
НиколићЛука ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 27  
Ана  Ступар  ОШ "Илија Бирчанин" Земун Иванић-Дељанин Сања 27  
Александра Бошњак  ОШ "Раде Кончар" Земун Михајловић Катица 27  
РадовићДанило ОШ "Станко Марић" Земун Стојановић Јаћимовић Тања 20  
           
           
           
   
           
ЗЕМУН,     Председник општинске комисије:  
03.03.2019. године     Небојша Стевановић  

Oпштинско такмичење из Хемије

Општинско такмичење из Хемије одржаће се 03.03.2019. год у нашој школи у термину од 09 до 11 часова, моле се наставници и ученици да дођу до 8.15 како би могли да сазнају у којим су учионицама. Резултати такмичења биће постављени на сајт школе и на улазу око 15.00 часова.

Хвала и срећно !!! 

Обавештење

Обавештавају се ученици од петог до осмог разреда и њихови родитељи да ће, због радова на фасади изнад ђачког улаза у дворишту, од понедељка, 21. 1. 2019. г. улазак у школу бити из Херцеговачке улице.

                           Дарко Дробњак, директор

Честитка

Срећне новогодишње и божићне празнике и успешну 2019. годину жели Вам колектив

ОШ „Петар Кочић